Home O nás Novinky Bessy Chessy Vrhy Vrhy Kontakt

Každému zájemci poskytujeme rady do začátku a udržujeme stálý kontakt s novými majiteli. Rádi poradíme a pomůžeme s výcvikem, přípravou na výstavy a zkoušky.

Každý nový majitel od nás dostane průkaz původu vystavený Plemennou knihou, kupní smlouvu, očkovací průkaz nebo pas, „manuál s radami“, fotky po dobu života u nás. Štěňátka budou odčervena, načipována, naočkována a připravena k odběru v osmém týdnu věku.

Vrh 4, Vrh C
Matka: BLACK NIKKITA WILD HAPPINESS
Otec: BLACK AMANDAS PUNCH LINE
www.blackamandas-punchline.de/infos-floyd.html
Narozen: 03.02.2013,Barva: hnědá, Velice úspěšný pes mladý pes Zdravotní výsledky: HD/ED Hüften = A2 (rechts = A2, links = A2), Lokty: Ellbogen rechts = frei, links = frei, Oči: RD: frei, PRA: frei, HC: frei vom 03.03.14, GONIO: frei vom 03.03.2014 (Dr. Wagner)

Otce budoucího vrhu jsem vybírala v zahraničí, abych „osvěžila kvalitu svých vrhů a přivezla novou a zajímanou krev“. Dala jsem na radu zkušených (Katka Vernerová) a volba jednoznačně padla na Floyda, úspěšného psa po neméně úspěšných rodičích. Doufám, že si na sebe i Niki sednou a můžeme očekávat kvalitní, zdravé flatí jedince hnědé i černé barvy. Porod očekáváme na konci ledna 2016 a odběr na konci března 2016.

Vrh 3, Vrh B
Matka:CHESSY BONNY DUX
0tec: OLYMPIC FIRE BONNY DUX, narozen 24.3.2010, výstavy: 8xV1, 2xV2, 7xCAJC, 1xCAC, 2xBOJ, Junior šampion Polska a ČR.
Zdravotní výsledky: HD A, ED O/O, PL O/O.
Zkoušky: OVVR, PZ.
Fotky a rodokmen na www:flatcoated.cz

Ženicha a otce našich budoucích štěňátek jsme vybíraly velice dlouho, nakonec jsme se rozhodly pro mladého, úspěšného, hnědého pejska z „novým“, velice zajímavým rodokmenem. Očekáváme hnědé a černé mazlíčky, kteří budou dělat svým novým páníčkům jenom radost. Krytí proběhlo 14. února.  Pan veterinář potvrdil úspěšné krytí. Narození štěňátek očekáváme v polovině dubna a odběr začátkem června.

Vrh 2, Vrh A
Matka: CHESSY BONNY DUX
Otec: BLACK AMANDAS TO DAMM GOOD
www.retriever.cz
Dne 23. února se Chessynce narodilo 12 štěňátek HNĚDÉ i ČERNÉ barvy, 9 pejsků a 3 fenky. Podle jednotlivých porodních vah se jedná se o velice vyrovnaný vrh (od 496g do 436g).

Vrh 1, Vrh A
Matka: BRIGITA Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
Otec: BACK TO MY DREAM FAMOUS GOLD
www.famousgold.com
Dne 14. března 2009 se Bessynce narodilo 8 krásných štěnátek, 5 holek
a 3 kluci.

Fotoprůkaz průkaz Foto Foto průkaz průkaz Foto