Home O nás Novinky Bessy Chessy Vrhy Vrhy Kontakt
Foto
Celý život jsem vyrůstala mezi psy. Moji rodiče měli chovatelskou stanici s pudly. Pak jsme si s manželem pořídili jezevčíka Matěje, který byl velice chytrý, oddaný pes. Když nás opustil, rozhodli jsme se v roce 2006 chovat zlatého retrievera.
Jeli jsme si do Brna pro štěňátko a přivezli jsme si Brigitu z Královských teras, naši Bessynku. Svými vlastnostmi - poslušností, inteligencí, pracovitostí, laskavostí, oddaností, důvěřivostí, hravostí a přátelstvím splnila všechno, co nám může přítel s němou tváří dát. A pak se to stalo a já se na psím táboře potkala s dalším úžasným plemenem z řad retrieverů a to z flatcoated retrieverem. Obě chovatelky, paní Alena Fantová a paní Kateřina Vernerová, ovlivnily výrazně moje další rozhodování a v roce 2007 se naše rodina rozrostla o velice temperamentní holčičku Chessy Bonny Dux.

Naše chovatelská stanice se nachází v Plzni. Bydlíme v rodinném domku a psi žijí s námi. Přes den běhají venku a v noci spí v domě. Jsou to členové a kamarádi naší rodiny a všech dětí v sousedství. Pokud je to jen trochu možné jezdí s námi i na dovolené. Každý rok se aktivně zúčastňujeme psích výcvikových táborů, abychom zde odvedenou práci a skvělé pracovní vlohy obou našich zlatíček zúročili ve zkouškách.